مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارگاه تولیدی پارچه دورس 2 نخ با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

توضیجات کلی در خصوص پارچه دورس 2 نخ فروش فوق العاده پارچه دورس 2 نخ با کیفیت

مطمئنا این سوال برای شما پیش آمده است که دورس چیست؟ و پارچه دورس از چه چیز ساخته می شود؟ پارچه های دورس از نوعی گیاهی سمی تولید می شود که به دورس و یا خربق می گویند این پارچه جزو پارچه های می باشد که دارای الیاف طبیعی هستند دورس پارچه ای نخی است که با الیاف پنبه دوخته می شود  و نسبت به دیگر پارچه های نخی مقاوم تر و ضخیم تر می باشد مقاومت و ضخامت پارچه دورس 2 نخ با کیفیت باعث شده است که کارگاه های تولید لباس های ورزشی و لباس های زمستانی از پارچه دورس برای تولید آنها استفاده کنند.

کارگاه تولیدی پارچه دورس 2 نخ با کیفیت

توضیجات کلی در خصوص پارچه دورس 2 نخ

توضیجات کلی در خصوص پارچه دورس 2 نخ شما با بعضی از خصوصیات پارچه دورس آشنا شده اید اکنون شما را با خصوصیات بیشتر این پارچه آشنا خواهیم کرد که می تواند اطلاعات شما را در مورد این پارچه افزایش دهد.

پارچه دورس یکی از معروف ترین انواع پارچه تریکویی است که با پنبه دوخته می شود و دارای مقاومت بالا و نسبت به دیگر پارچه های ضخیم تر می باشد.
پارچه دورس دارای انواع مختلفی می باشد اما برای دوخت لباس های گرم کن ورزشی از پارچه 2 نخ و 3 نخ این پارچه استفاده می شود زیرا این دو نوع از پارچه دورس دارای مقاومت و ضخامت بیشتری نسبت به دیگر نوع این پارچه می باشد.

تولید کنندگان پارچه درس برای دوخت انواع البسه ای که تولید می کنند سعی می کنند از پارچه دورس با کیفیت برای دوخت لباس های استفاده کنند از این پارچه برای دوخت لباس های گرم استفاده می شود که معمولا در پاییز و زمستان استفاده می شود.
پارچه دورس دارای انواع دیگری نیز می باشد که در ادامه آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • پارچه دورس گلکسی
  • پارچه دورس گلکسی پشت کجراه

فروش فوق العاده پارچه دورس 2 نخ با کیفیت

فروش فوق العاده پارچه دورس 2 نخ با کیفیت از پارچه دورس در تولید لباس های فراوانی استفاده می شود این پارچه داری زیبایی خاصی می باشد که باعث می شود در تن شما بسیار جذاب و شیک به نظر برسد، به همین دلیل ست که پارچه دورس  فروش فوق العاده ای در تمام بازار پوشاک کشور دارد.

پارچه دورس در طرح و رنگ های متفاوتی برای مصرف تولید کنندگان و همچنین مطابق با سلیقه های مختلف مشتریان که معمولا دارای سلایق متفاوتی هستند دوخته و به بازار عرضه می شود پارچه دورس بنابر سفارش مشتریان دو نوع است یکی پارچه دورس خوار خورده و دیگر خوار نخورده.
اگر شما جزو تولید کنندگان پارچه می باشید و قصد تولید لباس های ورزشی و انواع سویشرت و شلوار اسلش هستید می توان با صد در صد اطمینان گفت که پارچه دورس مناسب ترین پارچه برای تولید این نوع لباس های می باشد.

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید