مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نماینده فروش پارچه دورس 3 نخ داخل کرک

آنچه در این مقاله می خوانید...

دانستنی هایی درباره پارچه دورس 3 نخ داخل کرکقیمت جهانی پارچه دورس 3 نخ داخل کرک

امروزه کارخانه های ریسندگی زیادی در شهر های مختلف کشور وجود دارند که به عرضه پارچه دورس 3 نخ داخل کرک می پردازند و آن را در بازار و نمایندگی های فروش در سراسر کشور عرضه می کنند که دارای کیفیت های مختلفی است.

نماینده فروش پارچه دورس 3 نخ داخل کرک

دانستنی هایی درباره پارچه دورس 3 نخ داخل کرک

دانستنی هایی درباره پارچه دورس 3 نخ داخل کرک کارخانه های ریسندگی امروزه با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته به تولید پارچه دورس داخل کرک و دیگر پارچه ها می پردازند به طوری که در گذشته از کشور های دیگر نظیر ترکیه به ایران وارد می شد اما امروزه کشور ما در این زمینه به خود کفایی رسیده و حتی صادر کننده این محصول به کشور های همسایه مانند عراق، افغانستان، پاکستان می باشد که سود آوری زیادی برای کشور ما دارد.

باید توجه داشت که این پارچه در کارخانه با استفاده از ماشین گرد بافت، بافته می شود که به نسبت پارچه های دیگر ضخیم تر می باشد و در آن از الیاف های مختلفی استفاده می شود و پشت این نوع پارچه به صورتی است که تار های نخ نمایان است و روی این پارچه دارای تراکم بوده و بسیار ضخیم تر از پارچه های دیگر می باشد.

باید توجه داشت که در کارخانه ها، برای الیاف پشت این پارچه معمولا از پنبه استفاده می شود و برای الیاف روی آن از هر نخی می توان استفاده کرد.

هم چنین این پارچه ها به دلیل ضخامت و تراکمی که در آن ها وجود دارد معمولا برای فصل های پاییز و زمستان مناسب می باشد و هرچه در فرایند درست کردن این پارچه از الیاف مرغوب تری استفاده شود و درصد نخ و پنبه آن بالا تر باشد در نتیجه کیفیت آن نیز بالا تر می رود.

هم چنین پارچه دورس به دو صورت دو نخ و سه نخ بافته می شود و به دلیل ضخامتی که در آن وجود دارد، معمولا برای لباس ها و گرم کن های ورزشی از آن استفاده می کنند و درصد نخ استفاده شده در آن ۳۰ درصد می باشد و ۷۰ درصد دیگر نیز ماده شیمیایی که در صنایع ریسندگی استفاده می شود با نام پلی استر می باشد.

قیمت جهانی پارچه دورس 3 نخ داخل کرک

قیمت جهانی پارچه دورس 3 نخ داخل کرک امروزه شرکت های زیادی به عرضه پارچه دورس سه نخ به بازار های فروش آن می پردازند که قیمت این محصول بسته کیفیت آن متنوع می باشد اما باید توجه داشت که این نوع پارچه دارای قیمت های مشخصی در بازار های جهانی می باشند.

شرکت های تولید کننده این محصول لیست قیمت این پارچه را به صورت روزانه و با استفاده از سایت های معتبر در اختیار خریدار ها می گذارند و متقاضی ها می توانند با مراجعه به این سایت ها، از قیمت های آن مطلع شوند.

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید