مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پارچه ویسکوز شلوار زنانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های منحصر به فرد پارچه ویسکوز شلوارصادرات پارچه ویسکوز شلوار زنانه

پارچه ویسکوز شلوار در سطح کشور برای تولید شلوار به کار برده می شود این مدل پارچه های برای خلاف باور عموم یکی از انواع پایه های طراحی شده به صورت طبیعی بوده است. که در مورد کیفیت باید گفت توجه بسیاری از مشتریان را به سوی خود جلب کرده است. این مدل پارچه از پنبه طراحی می شود و به الیاف ویسکوز معروف می باشد این مدل پارچه ها با روش های خاصی درست می شوند و فرایند تولید کردن این پارچه های به صورت تولید کاغذ بوده است. 

قیمت پارچه ویسکوز شلوار زنانه

ویژگی های منحصر به فرد پارچه ویسکوز شلوار

ویژگی های منحصر به فرد پارچه ویسکوز شلوار ویژگی های منحصر به فرد پارچه ویسکوز شلوار این بوده که ماده اولیه برای درست کردن این پارچه مواد گیاهی بوده است که از این پارچه به عنوان پارچه سلولزی نیز یاد می شود. یکی از ویژگی های منحصر به فردی که این پارچه ها دارند این است که از میزان جذب رطوبت بیشتری برخوردار هستند که در صورت مصرف کردن متوجه این مورد خواهید شد. پارچه های ویسکوز که در سطح بازار موجود هستند دارای 50 درصد از الیاف پنبه می باشند خیس شدن این پارچه ها باعث افزایش یافتن استحکام آن های می شود. 

خاصیت دیگری که در این پارچه های ثابت شده است این بوده که پارچه های ویسکوز  از قابلیت کشسانی کمتری برخوردار می باشند به همین دلیل در صورت استفاده کردن به راحتی در تن مصرف کننده خشک شده و حالت چروکی به خود بر می دارند.

یکی دیگر از خاصیت هایی که در این پارچه های موجود است این بوده که ویسکوز ها از قابلت تنفسی بیشتری نیز برخوردار می باشند و به این دلیل از این مدل پارچه ها برای درست کردن لباس های تابستانی و خنک استفاده می کنند.

پارچه ویسکوز قابلیت دریافت بیشتر رنگبندی ها را دارا می باشد که شرکت های تولید کننده از این خاصیت این پارچه برای موارد متعددی استفاده می کنند. این پارچه های موجب به وجود آمدن الکتریسیته نشده و همین امر این پارچه ها را به یک محصول مشتری پسند در داخل کشور تبدیل کرده است. پارچه مورد نظر تل نمی اندازد. در سطح کشور از این پارچه برای موارد متعددی استفاده می شود.

صادرات پارچه ویسکوز شلوار زنانه

صادرات پارچه ویسکوز شلوار زنانه صادرات پارچه ویسکوز شلوار زنانه در سطح کشور توسط نمایندگی های متعددی صورت می گیرد تا به این صورت به داخل کشور ارز خارجی وارد می شود صادرات همیشه برای کشور دارای سود و منفعت بوده است. پارچه ویسکوز عمده به راحتی قابل خرید از سایت های شرکت آراد داک بوده است علاقمندان در صورت مایل بودن به راحتی می توانند از این سامانه برای خود خرید کنند. 

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید