مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش پارچه ویسکوز کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا تراکم پارچه ویسکوز مهم است؟مرکز نمایندگی پارچه ویسکوز کیلویی

پارچه ویسکوز یکی از ارقام با کیفیت پارچه است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و به دلیل استفاده از الیاف طبیعی بسیار مورد استقبال است. این پارچه به شکل های گوناگونی عرضه می شود که یکی از از انواع آن می توان به پارچه ویسکوز کیلویی اشاره کرد که بر اساس وزن آن قیمت گذاری می شود.

قیمت فروش پارچه ویسکوز کیلویی

آیا تراکم پارچه ویسکوز مهم است؟

آیا تراکم پارچه ویسکوز مهم است؟ پارچه ها انواع بسیار زیادی دارند که از مواد مختلفی تشکیل شده اند یکی از انواع پارچه ها پارچه های ویسکوزی است این نوع پارچه ها از مواد طبیعی و الیاف گیاهی ساخته شدند و بسیار مورد استقبال هستند. تراکم پارچه ها با هم متفاوت است و هر چه تراکم پارچه بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است در مورد تراکم پارچه های ویسکوز باید گفت که پارچه های ریسک تراکم بالایی دارند بسیار با کیفیت هستند و امری بسیار حائز اهمیت است.

الیاف این پارچه ها از مواد طبیعی ساخته شده است این پارچه را از مغز گیاه خاصی تهیه می کنند. ابتدا  گیاه را خارج کرده و آن را به شکل خمیری مانند خمیر کاغذ در می‌آورند و به شرکت های تولیدی نخ میفرستند. در این شرکتها این خمیر را به شکل نخ های طبیعی که سازنده پارچه های ویسکوزی هستند تبدیل می کنند. پارچه های ویسکوز انواع بسیار زیادی دارند که یک نمونه از آنها پارچه‌های ویسکوز یک شی است که بیشتر برای لباس هایی مثل تیشرت شلوار های کشی و غیره استفاده می شود. نوع دیگر پارچه‌های ویسکوزی نخی است که بیشتر برای لباس های تابستانی و خنک استفاده می‌شود و چون از مواد اولیه طبیعی ساخته شده است ایجاد حساسیت نمی کند و برای فصل های گرم بسیار مناسب است. 

در مورد پروژه‌های ویسکوزی باید گفت که هرچه تراکم پارچه بالاتر باشد کیفیت محصول بالاتر است و البته قیمت بالاتری نیز دارد. شما در هنگام خرید پارچه های ویسکوزیته باید به این نکته دقت کنید که اولا پارچه با تراکم مناسب را خریداری نمایید و توجه داشته باشید که پارچه دارای قیمت بسیار مناسب باشد. پارچه ویسکوز کشی استفاده های فراوان دارد و به دلیل استفاده از الیاف طبیعی و خاصیت کشسانی آن برای لباس های راحت بسیار مناسب است و در صورت استفاده از این نوع پارچه شما چند هدف را باهم دنبال کرده اید اول اینکه در این لباس ها بسیار راحت هستید و دوم این پارچه ها به پوست شما آسیب نمی رساند و ایجاد حساسیت نمی کند و برای کودکان نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

مرکز نمایندگی پارچه ویسکوز کیلویی

مرکز نمایندگی پارچه ویسکوز کیلویی  برای خرید پارچه باید دقت و آگاهی کامل را داشته  باشید ودر هنگام خرید باید به این نکته توجه کنید که تراکم پارچه مناسب باشد و البته متناسب با لباس شما جنس آن را انتخاب کنید که کشی باشد یا نخی. شما می توانید از مرکز نمایندگی پارچه ویسکوز کیلویی خریدی آگاه و مطمئن داشته باشد.

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید