مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده پارچه ویسکوز لاکرا

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کاربردی درباره پارچه ویسکوز لاکراعرضه مستقیم پارچه ویسکوز لاکرا

پارچه ویسکوز لاکرا از پارچه های خنک به شمار می آید و می تواند گزینه ی خوبی برای تبدیل شدن به پوشاک زنانه باشد که بدون ایجاد حساسیت احساس راحتی را به ارمغان آورد.

پارچه ویسکوز جذب رطوبت بالا و بهتری نسبت به پنبه دارد و چروک پذیری اش بیشتر است که تل ننداختن به خوبی این عیب را جبران می کند.

پارچه ویسکوز لاکرا تولید الکتریسیته نمی کند و ظاهر درخشان و براقی نسبت به پارچه های پنبه ای دارد، به همین دلیل اکثر پوشاک زنان از جنس پارچه ویسکوز زنانه است.

این پارچه تا حد امکان دارای کش لاکرا بوده که هم خاصیت کشسانی مناسبی به آن داده و هم افتادگی خوبی به آن می بخشد که این گزینه می تواند حسن برتری ای نسبت به پارچه های نخی باشد که خاصیت کش آمدن ندارند.

رنگرزی و تکمیل پارچه ویسکوز بسیار راحت بوده و این پارچه می تواند اکثر رنگ ها را به خود بگیرد و طرح های متنوع و زیبایی را ایجاد کند.

قیمت عمده پارچه ویسکوز لاکرا

اطلاعات کاربردی درباره پارچه ویسکوز لاکرا

اطلاعات کاربردی درباره پارچه ویسکوز لاکرا پارچه ویسکوز در واقع از خانواده ریون می باشد و الیاف ویسکوز دارای پایه طبیعی است و مثل پنبه دارای ماهیت گیاهی و سلولزی می باشد.

از آنجا که الیاف ویسکوز همچون کاغذ پس طی پروسه و فرآیندی تهیه می شود به آن الیاف ترکیبی یا ساخته بشر نیز می گویند.

این الیاف با الیافی چون پلی استر، که کاملا مصنوعی هستند، متفاوت است.

پارچه های ویسکوز لاکرا مقاومت زیادی نسبت به آب گرم و سرد دارند به همین دلیل گزینه ی خوبی برای استفاده و دوخت آن برای شلوار و لباس های زنانه و دخترانه می باشد.

از جمله خاصیت ضد حساسیت بودن آن و خاصیت کشسانی و حتی حفظ طولانی مدت کشسانی آن و کش آمدن از هر جهت قابل توجه استفاده کنندگان و تولید کنندگان پوشاک بوده است، همچنین خانم هایی که دوست دارند لباسشان اندامی تر جلوه کند گزینه ی مناسبی می باشد چون جنس آن به گونه ای است که در بدن به صورت جذب جلوه می کند.

عرضه مستقیم پارچه ویسکوز لاکرا

عرضه مستقیم پارچه ویسکوز لاکرا یکی از علت تفاوت قیمت عمده نوع نخ به کار رفته در بافت پارچه تریکو می باشد مثلا استفاده کردن از نخ پلی استر در پارچه تریکو ویسکوز تیپ لاکرا باعث پایین آمدن قیمت و به صرفه شدن آن هم برای تولید کننده هم برای خریدار می شود.
علت دیگری که در قیمت دخیل است کیفیت نخ و مقدار تولیدی نخ در آن کشور است، برای مثال در کشوری که نخ های بیشتری در مقدار بالاتر تولید می شود پارچه ها ارزان تر در می آیند.

تامین و عرضه مستیم پارچه ویسکوز لاکرا از کارخانه می تواند بر کاهش قیمت خرید اثر داشته باشد، پس پیشنهاد می شود عرضه پارچه ویسکوز بصورت مستقیم به خریدار انجام شود.

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید