مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواریبازرگانی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری مردانه

پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری در داخل کشور تولید کنندگان زیادی را برای خود دارای می باشد این مدل پارچه برای درست کردن پوشاک  زنانه  مورد استفاده صنایع ریسندگی و بافندگی قرار می گیرد. این الیاف های فیبر سلولز بازسازی شده می باشد که توسط شرکت های صورت می گیرد. این پارچه از لحاظ ساختاری نیز شبیه به پنبه می باشد. این پارچه توسط دو دانشمند اختراع شده است. از این پارچه با عنوان ریون نیز یاد می شود. این پارچه خاصیت کشسانی نیز داشته است. که در لباس های زنانه به خوبی خود را نشان می دهد. 

قیمت عمده پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری

راهنمای تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری

راهنمای تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری راهنمای تولید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری در سامانه های فروش این محصول موجود است علاقمندان در صورت مایل بودن به راحتی می توانند این موارد را مطالعه کرده و در خرید های خود از آن ها استفاده کنند.

الیاف ویسکوز برخلاف تصور عموم مردم دارای بافتی طبیعی می باشند و هم چون پنبه و لئون دارای ماهیت گیاهی می باشند بنابراین این الیاف ها در سطح بازار دارای خاصیت گیاهی هستند.

این الیاف ها طی یک سری مراحل خاصی در شرکت های مربوطه تولید شده و در اختیار شرکت های مربوطه قرار می گیرد پارچه ویسکوز مانند کاغذ تولید شده و در انواع بسته بندی های رولی به مشتریان خود عرضه می شود. 

خاصیت و ویژگی های این پارچه ها برای مصرف مشتریان به این صورت می باشد که پارچه های ویسکوز از میزان قدرت جذب رطوبت بیشتری برخوردار هستند گاهی این جذب تا 50 درصد نیز می رسد که بیشتر از پنبه بوده است. با جذب کردن رطوبت از استحکام این الیاف کاسته خواهد شد. یکی دیگر از ویژگی هایی که در ان پارچه های مشاهده شده است این است که این الیاف از قدرت ارتجاعی کم تری نیز برخوردار می باشند.

این الیاف از قدرت تنفسی بیشتری بهره می برند و به این دلیل از این پارچه ها پوشاک خنک کننده ای در داخل کشور تولید می شود و برای استفاده در فصول گرم سال می توان از آن ها استفاده کرد. این الیاف از قدرت رنگ پذیری بیشتری نیز برخوردار هستند و تمامی رنگ ها را به راحتی می توان بر روی این پارچه پیاده سازی کرد. 

یکی دیگر از خاصیت های این پارچه ها این بوده که از قرت جذب الکتریسیته کمتری بهره می برند. 

بازرگانی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری مردانه

بازرگانی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری مردانه بازرگانی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا شلواری برای استفاده شرکت های این محصول را فراهم می کند. پارچه ویسکوز شلواری در این زمینه به کار برده می شود. پارچه ویسکوز مردانه برای پوشاک مردانه استفاده می شود. 

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید