مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم پارچه ویسکوز شلوار نخی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای پارچه ویسکوز شلوار نخینرخ مصوب پارچه ویسکوز شلوار

صنعت نساجی در کشور فعالیت زیادی دارد چون تقاضای مردم برای خرید پارچه بسیار زیاد است و روزانه پارچه های زیاد تولید و فروخته می شود مانند پارچه ویسکوز شلوار که برای دوختن لباس مردانه و زنانه کاربرد بالایی دارد و عرضه مستقیم پارچه ویسکوز شلوار نخی باعث شده که قیمت در بازار پایین باشد و مناسب برای خرید عموم می باشد.

عرضه مستقیم پارچه ویسکوز شلوار نخی

مزایای پارچه ویسکوز شلوار نخی

مزایای پارچه ویسکوز شلوار نخی این پارچه ها بسیار زیبا و در طرح های مختلفی وجود دارند و تنوع رنگ بندی آن بسیار بالا است دلیل رنگ بندی زیاد آن این است که این پارچه از نمونه کارهای است که قابلیت رنگ پذیری بسیار بالایی دارد و بعد از رنگ کردن رنگ آن خراب نمی شود یا بعد از شست و شو هم رنگ پریدگی پیدا نمی کند که این مورد را می توان از بهترین مزایای این جنس نامید.

از دیگر مزایای پارچه ویسکوز شلوار نخی این است که این پارچه ها بسیار سبک هستند و پوشیدن آن بسیار آسان است چون برخی از این پارچه ها خیلی سنگین هستند و بعد از پوشیدن خسته شده و تحمل پوشیدن شلوار سنگین به مدت زمان طولانی بسیار مشکل است چون این لباس باید مدت زیادی پوشیده شود بهتر است پارچه از جنس سبکی باشد.

فصل ها نیز در انتخاب جنس پارچه سهم دارند در فصل های گرم سال به خصوص تابستان که در شهر های جنوبی هوا بسیار گرم است لازم است که پارچه ای خریداری شود که خنک باشد و گرمای خورشید را به خود نگیرد تا شخص از گرمای طاقت فرسا در امان بماند این پارچه ویسکوز بسیار خنک است و مخصوص تابستان است که این هم یکی از این مزایای خوب این نمونه کار است.

نرخ مصوب پارچه ویسکوز شلوار

نرخ مصوب پارچه ویسکوز شلوار برای قیمت گذاری این مدل پارچه عواملی دخالت دارند و نرخ مصوب پارچه ویسکوز شلوار از طریق اتحادیه صنف پارچه فروشان اعلام می شود که آن هم با یک جلسه و حساب کردن هزینه های مصرفی صورت می گیرد و به بازار اعلام می شود و فروختن پارچه گرانتر از این نرخ اعلام شده بر خلاف قانون است.

این نرخ پارچه ویسکوز نخی به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند اینکه چه هزینه ای صورت گرفته است تا پارچه تولید شود و مواد اولیه که در ساخت این محصول استفاده شده است و مواد رنگ آمیزی کالا نیز بر روی این مسئله اهمیت دارد.

این پارچه با توجه به مزایایی که دارد و کیفیت بالایی که از خود نشان دادهاست ولی قیمت آن بسیار پایین است و خرید ان برای همه اقشار جامعه مناسب است .

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید