مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادراتی پارچه ویسکوز درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی انواع پارچه ویسکوز درجه یکعرضه مستقیم پارچه ویسکوز درجه یک

امروزه تولید کنندگان زیادی در عرصه تولید پارچه چه فعالیت دارد که به دلیل کیفیت بالای آن ها قابل رقابت با محصولات خارجی بوده و قیمت مناسبی دارد.یکی از این ارقام پارچه ویسکوز درجه یک است که از الیاف طبیعی با کیفیت و مقاومت بالا ساخته شده است.

شرکت صادراتی پارچه ویسکوز درجه یک

بررسی انواع پارچه ویسکوز درجه یک

بررسی انواع پارچه ویسکوز درجه یک یکی از انواع پارچه های بسیار پر طرفدار در سراسر جهان این مورداستقبال واقع شده است، پارچه‌های با الیاف طبیعی است که ارقام زیادی دارند و یکی از این ارقام که می توان گفت پر استقبال ترین آن است که پارچه های ویسکوز است. این پارچه ها از الیاف طبیعی ساخته شده اند که این الیاف توسط نخ هایی که از مغز یک درخت به دست می آید شکل می گیرد. نخ های تشکیل شده در این پارچه ها از مغز و شیره درختی به دست می‌آید که برداشت کنندگان این شیرها را به شکل خمیر کاغذ در آورده و آن را به شرکتهای ریسندگی و تولید نخ ارسال می‌کند و آنها بعد از تولید نخ ها آن را به شرکت‌های تولید پارچه می‌فرستند.  انواع پارچه ویسکوز بسیار زیاد است که شامل کشی و نخی می باشد. ویسکوز تریکو کشی بیش تر برای لباس هایی از قبیل تیشرت استفاده می‌شود که باید در آن راحتی بیشتری داشته باشیم و همچنین به دلیل بافت طبیعی آن ایجاد حساسیت نمی کند و پوست شما آسیبی نمی‌زند پس در خرید پارچه دقت کنید که از پارچه هایی با الیاف طبیعی استفاده نمایید.

از دیگر ارقام ویسکوز نخی است که  برای لباس های خنک در فصل‌های گرم بسیار مناسب است و به دلیل اینکه این پارچه ها از الیاف طبیعی ساخته شده اند به راحتی شسته شده و چروک نمی شوند و خاصیت کشسانی خوبی دارند. 

عرضه پارچه ویسکوز متغیر است و بین ۷۵ سانتیمتر تا ۳ متر متغیر است و شما با توجه به نوع لباسی که می خواهید بدوزید عرض ان را انتخاب می کنید که هر چه عرض ان بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است. 

پارچه ویسکوز درجه یک دارای ویژگی های خاصی می باشد که یکی از این ویژگی ها این است است که پارچه شما پرز نگیرد و دون دون نشود و همچنین زود چروک نشده و اتوکشی آسان دارد.

عرضه مستقیم پارچه ویسکوز درجه یک

عرضه مستقیم پارچه ویسکوز درجه یک عرضه مستقیم پارچه ویسکوز توسط نمایندگی آن صورت می‌گیرد و چون به صورت مستقیم است دارای کیفیت بالا بوده و قیمت مناسبی دارد. این پارچه ها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند که تولیدکنندگان طرح های بسیار زیبا وبا جنس های مختلف تولید کردند‌‌ نیاز مشتریان و بازار را برآورده نمایند.

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید