مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادراتی پارچه دورس 2 نخ کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اقدامات لازم قبل از خرید پارچه دورس 2 نخقیمت فروش پارچه دورس 2 نخ کیلویی

یکی از انواع پارچه های موجود در بازار پارچه فروشان که امروزه بیشترین کاربرد را در لباس های پاییزه و زمستانه دارند پارچه های دورس می‌باشند. در تولید این نوع پارچه از دو نخ استفاده شده است. در تهران شرکت های صادراتی معتبری برای عرضه و صادر کردن انواع پارچه دورس 2 نخ کیلویی وجود دارد که پارچه ها را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. 

شرکت صادراتی پارچه دورس 2 نخ کیلویی

اقدامات لازم قبل از خرید پارچه دورس 2 نخ

اقدامات لازم قبل از خرید پارچه دورس 2 نخ از مهم ترین اقدامات قبل از خرید پارچه دورس کیلویی آشنایی با این نوع پارچه ها می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با پارچه دورس می‌توان به شرکت های تولیدی این پارچه مراجعه کرد. این شرکت ها کاتالوگ هایی را برای معرفی بیشتر محصولات خود تدارک دیده اند که در آن همه ی اطلاعات درباره پارچه ها موجود می‌باشد. این اطلاعات شامل نوع پارچه ها، نحوه تولید آن ها، الیاف بکار برده شده در پارچه های دورس، کاربرد ها و مزیت های این محصول می‌باشند. در حقیقت این اطلاعات به مشتریان در امر خرید پارچه ای مناسب و با کیفیت بسیار کمک می‌کند. پارچه دورس ویژگی هایی نیز دارد که به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

این پارچه در مقایسه با پارچه های دیگر ضخیم تر است و همانطور که گفته شد در تهیه ی لباس های فصل سرد مناسب تر می‌باشد. دلیل آن نیز نوع نخ و الیافی است که در آن ها بکار برده شده است. نخ های پشت این پارچه اغلب از ابریشم هستند و نخ های روی آن را می‌توان با هر نخی بافت. از اقدامات دیگر قبل از خرید این است که با انواع این پارچه آشنا شوید. این پارچه ها شامل پارچه دورس دو نخ پنبه، پارچه دورس خوار خورده، پارچه دورس سه نخ پنبه و سه نخ خوار خورده می‌باشد. برای تولید این نوع محصولات ابتدا پارچه دو نخ را تولید کرده و بعد عملیات خوار زنی را روی آن انجام می‌دهند. از دیگر اقدامات نیز آشنایی با روش های مختلف خرید این پارچه ها است که به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود. 

قیمت فروش پارچه دورس 2 نخ کیلویی

قیمت فروش پارچه دورس 2 نخ کیلویی برای اطلاع از قیمت پارچه ی دو نخ کیلویی می‌توانید به کارخانه ها یا عمده فروشی های معتبر موجود در سطح شهر مراجعه نمایید. قیمت فروش این پارچه ها به قیمت الیاف و نخ هایی که در تولید آن ها بکار برده شده بستگی دارد و ممکن است روزانه قیمت آن اندکی تغییر کند. اگر این نوع پارچه ها را به صورت کیلویی یا عمده خریداری نمایید باعث کاهش قیمت آن ها می‌شود. همچنین خرید بدون واسطه این محصول از کارخانه های تولیدی نیز باعث کاهش هزینه ها می‌شود. 

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید