مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردباف

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی تخصصی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردبافنمایندگی انحصاری پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردباف

این مسئله روشن است که پارچه هایی که از الیاف طبیعی به دست می آیند بهترین نوع پارچه هستند به همین دلیل قیمت آن ها نسبت به پارچه های دیگر بالاتر است .پارچه ویسکوز یک مدل پارچه پنبه ای است .البته پارچه های پنبه ای انواع مختلفی دارند از جمله پارچه ویسکوز تیپ لاکرا ; پارچه ها دارای نام و جنس های مختلفی هستند ازجمله پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردباف که برای شلوار مناسب هستند .پارچه ویسکوز گردباف مزایای خوبی دارد . شرکت تولیدی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردباف پارچه های با کیفیتی در اینباره تولید کرده است که برای دوخت انواع لباس از جمله شلوار مناسب هستند .

شرکت تولیدی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردباف

بررسی تخصصی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردباف

بررسی تخصصی پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردباف پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گرد باف برای شلوار مناسب هستند .پارچه های گرد باف به وسیله ی ماشین های بافندگی گردباف بافته می شود که ظاهر این ماشین ها به صورت گرد هستند و پارچه را به صورت گرد می بافند .پارچه ویسکوز لاکرا گردباف از نخ ویسکوز و لاکرا بافته می شود .پارچه ویسکوز لاکرا از چهار نخ هم چون نخ ویسکوز،نخ پلی استر ، نخ لاکرا ،و نخ اسپان در تولید آن استفاده می شود .پارچه ویسکوز لاکرا چروک نمی شود ، ضد حساسیت است ، دارای ویژگی کششی مناسبی است .پارچه ویسکوز تیپ لاکرا از پارچه های خنک به شمار می رود . پارچه ویسکوز لاکرا رطوبت بالایی را جذب می کند . چروک پذیری اش بیشتر است .

تولید الکتریسیته نمی کند . این نوع پارچه می تواند بیشتر رنگ ها را به خود جذب کند . نمایندگی پارچه ویسکوز در بیشتر شهرهای بزرگ وجود دارد . ومی توان از طریق سایت های معتبر اطلاعات کافی را به دست آورد. لاکرا از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و توانایی کشش تا چند برابر را دارد .به همین دلیل در موارد زیادی استفاده می شود . لاکرا یک نوع دیگر از پارچه هایی است  که از آن در ساخت لباس های زیادی استفاده  می شود در مقالات قبلی در مورد پارچه های پلی استر و ویسکوز صحبت نمودیم و آن ها را با هم مورد مقایسه قرار دادیم .لاکرا برای ساخت گونه های مختلف لباس به طور معمول با پنبه یا پلی استر ترکیب می شود و یک پارچه که دارای بافت بسیار محکمی است تولید می شود.همین طور پنبه به علت طبیعی بودن، در درون الیاف آن منافذ به وجود می آید که هوا به وسیله آن ها در آن رفت و آمد می کند و این مسئله باعث خروج گرما از بدن فرد و به وجود آمدن عایق های حرارتی در بافت پارچه خواهد شد.

نمایندگی انحصاری پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردباف

نمایندگی انحصاری پارچه ویسکوز تیپ لاکرا گردباف نمایندگی انحصاری پارچه ویسکوز تیپ لاکرا را می توان از طریق سایت ها شناسایی کرد وبا آن ها تماس گرفت .نمایندگف پارچه ویسکوز در سراسر کشور درخدمت شماست .

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید