مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت توزیع پارچه ویسکوز کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده از پارچه ویسکوز کیلوییکاهش قیمت پارچه ویسکوز کیلویی

با توجه به این که لباس و پوشاک از موارد مورد نیاز انسان ها است برای تهیه لباس، اولین مواد مورد نیاز پارچه است، یکی از این مدل پارچه ها پارچه ویسکوز است که انواع مختلفی دارد کارخانه های نساجی در کشور به تولید پارچه ویسکوز کیلویی و پارچه ویسکوز کشی و پارچه ویسکوز ترکیبی می‌پردازند، لباسی که از این مدل پارچه ها تهیه می شود بسیار شیک خلق شده است .

در این خصوص می خواهیم توضیحات مختصری در مورد موارد استفاده از پارچه ویسکوز کیلویی و کاهش قیمت پارچه ویسکوز کیلویی بدهیم، امیدواریم مفید فایده واقع شود.

شرکت توزیع پارچه ویسکوز کیلویی

موارد استفاده از پارچه ویسکوز کیلویی

موارد استفاده از پارچه ویسکوز کیلویی موارد استفاده از پارچه ویسکوز کیلویی بسیار زیاد است و ویژگی‌های بارز پارچه ویسکوز به گونه ای هستند که بیشتر از الیاف آن ها از نخ و نیمی از آن ها از پنبه و الیاف طبیعی و سلولزی تشکیل شده که به این نوع پارچه ها نیز پارچه نخی هم می گویند.

از ویژگی های پارچه ویسکوز همان جذب رطوبت بالای آن ها خصوصاً در فصل گرما و تابستان است  و جهت دوخت لباس های راحتی در منزل استفاده می شود و خاصیت چروک پذیری بالایی دارد و موارد استفاده از پارچه های ویسکوز کیلویی می توان به فرم مدارس، فرم لباس در محل کار و لباس های مخصوص کار در آشپزخانه و برای ملحفه و زیرپوش های مردانه و لباس های ورزشی و رومیزی به کار می رود.

انواع پارچه ویسکوز مانند پارچه ویسکوز کشی و ویسکوز تیپ لاکرا و پارچه ویسکوز ترکیبی در بازار عرضه می شود، پارچه ویسکوز کشی یا همان پارچه ریون است.

مدل های پارچه ویسکوز کشی علاوه بر مقدار نخی که در پارچه استفاده می شود مقداری هم پلی استر در مواد اولیه آن وجود دارد با این مدل پارچه ها می توان دنیایی از مدل‌ها را با خلاقیت و تن پوش زیبا برای خانم های شیک پوش خلق کرد.

کاهش قیمت پارچه ویسکوز کیلویی

کاهش قیمت پارچه ویسکوز کیلویی قیمت پارچه ویسکوز با توجه به درجه کیفیت آن ها متفاوت است و بهترین راه خرید آسان و سریع و عمده است که باعث کاهش قیمت پارچه ویسکوز کیلویی می شود و در این روش با خرید عمده و کیلویی پارچه ویسکوز می توان با قیمتی مناسب تر و ارزان تر همه جا پارچه مد نظر خود را خریداری کنیم و با خرید ارزان تر و باعث کاهش قیمت پارچه ویسکوز می شود.

در استان هایی در کشور چون یزد، مشهد، اصفهان تهران و واردات از کشورهای دیگر می توانیم پارچه را با کاهش قیمت در بهترین برند و مرغوبیت بالا خریداری کرد.

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید