مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی فروش پارچه دورس 2 نخ ضخیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل موثر در قیمت گذاری پارچه دورس 2 نخشرکت صادراتی پارچه دورس 2 نخ ضخیم

دورس یک پارچه پنبه ای ضخیم است که بسیار نرم و لطیف و راحت می باشد. پارچه دورس 2 نخ ضخیم کمی از دورس های 2 نخ معمولی ضخیم تر است. این پارچه ها در مقابل جنس ضخیمی که دارند بسیار نرم و لطیف هستند. هدف از فعالیت ما رضایت و ارائه خدمات به مشتری از طریق بازرگانی فروش پارچه می باشد.

بازرگانی فروش پارچه دورس 2 نخ ضخیم

عوامل موثر در قیمت گذاری پارچه دورس 2 نخ

عوامل موثر در قیمت گذاری پارچه دورس 2 نخ این پارچه ها معمولا برای فصل پاییز و زمستان بخاطر ضخامتش استفاده می شود. ضخامت آن دلیل بر شق بودن و راحت نبودن آن نیست، زیرا بسیاری از برند ها از این پارچه به عنوان سویشرت های کودکان استفاده می کنند.

از مهم ترین کاربرد های این پارچه برای سویشرت های مردانه و کودکانه و لباس های ورزشی و اسلش های مردانه است که امروزه با متقاضیان زیادی برخوردار است.

تولید کنندگان کشور به حد نصاب از تولید پارچه دورس ضخیم رسیده اند که با فناوری های نوین آن را گستره و صادرات پارچه دورس را چند سالی راه اندازی کرده اند.

تولید مطلوب و مرغوب ما باعث شده است که متقاضیان زیادی از کشور های دیگر به کالای داخلی ما رجوع بیاورند که این دستاورد باعث فعالیت اقتصادی زیادی در کشورمان شده است.

درصد زیادی از الیاف این پارچه از پنبه و لینن می باشد که همین دلیل بر لطیف بودن و سبک بودن پارچه است که ماهیت گیاهی به خود گرفته است.

آن ها را حتی برای لباس های راحتی و خانگی هم استفاده می کنند زیرا به دلیل داشتن پنبه رطوبت را جذب خودش می کند و فرد احساس خنکی می کند. این پارچه بسیار در بین مردم رایج شده است.

شرکت صادراتی پارچه دورس 2 نخ ضخیم

شرکت صادراتی پارچه دورس 2 نخ ضخیم شرکت های صادراتی بسیاری در کشور تاسیس شده است که با فناوری های جدید و بسیار نوین موفق به تولیدات بسیار بالا شده که هر کدام به کشور های دیگر صادر می کنند.

معمولا فعالیت این شرکت ها و کارخانجات ها در فصل پاییز و زمستان به دلیل تقاضای بالا بیشتر می باشد. 

چند سالی است که حتی از این پارچه ها برای برند ها و شرکت های ورزشی خریداری می کنند که اصلی ترین بخش صادرات مربوط به برند های معروف می باشد.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت های معتبر ما به صورت آنلاین و غیرحضوری خریداری کنند تا در اسرع وقت و هزینه مقرون به صرفه تری به کالای خود دسترسی داشته باشند.

معمولا متقاضیان این پارچه ها را به صورت عمده و کیلویی خریداری می کنند. انواع مختلفی از دورس ها وجود دارد که تنوع رنگی آن در بین پارچه ها معروف است که از رنگ های بسیار روشن و لایت گرفته تا رنگ های تیره که متناسب با هر سلیقه ای می باشد.

حسن رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پارچینه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید